My Popped-Art Self

Hızır tüketici perilere selam :)
Yenilerimi dolaba değmeden kullanmayı sevdiğimi sanıyorum artık biliyorsunuz,enteresan şeylere meylettiğimi de :) Sezonun hit parçalarından olup,hayallerimi süsleyen 3.1 Phillip Lim pop art clutch'ı ne kadar istesem de,mevcut sabit maaşla kendisine bütçe ayıramayacağımdan onu anımsatan çoook şeker ve bir o kadar da uygun ücretli olan Bershka el çantasına sahibim :)
Image Source : Google

Ve böylesi tatlı bir parçayı kullanmak için bekleyemezdim..Kombinimi bej renkli keten Mango elbisem ile oluşturdum kiiiii hem fosforlu hem de renkli olarak ortalıkta dolaşıp fazla pörtlemeyeyim :D
Sizin bu sezon için hayalini kurduğunuz ya da almak için kendinizi parçaladığınız parçalar nelerdir??


Hi Barbies!!
I think you know that I love to wear my newbies as soon as I get them and also my passion for the interesting and exotic stuff..I actually want to have the beautiful 3.1 Phillip Lim Pop-Art Clutch but Here comes the painful truth;I cannot afford it!! So I found that Bershka clutch instead ( I am lucky,eh?? )
I made the look by wearing my beige cotton Mango dress and wanted to keep it simple and not so eye-catching ( fluorescent pumps are enough ;) ) . I think I've reached my goal..I like the look ;)
Do you have any fav and trendy piece that you want to own??


What I was wearing // Ne giymişim ;

Dress // Elbise : Mango ( old )
Cardigan // Hırka : Adil Işık / ADL
Pumps // Ayakkabılar : Miss F - FLO
Clutch // Çanta : Bershka
Sunnies // Güneş Gözlüğü : Zara
Watch // Kol Saati : Ice Watch'Oh Lord,won't you buy me a 3.1 Phillip Lim???'

Love <3Bu blogdaki popüler yayınlar

YOKO Sivilce ve Akne Bakım Ürünleri

Flormar Tropical Splash Koleksiyonu

NeoLife Sun Cream 30 SPF